Flag cz Flag en

… profesionální doučování na míru

tel.: +420 722 78 60 68
e-mail:
Mobile menu

FAQ - často kladené dotazy

Zde naleznete nejčastěji kladené otázky týkající se individuálního doučování na profidoucovani.cz Pokud tu nenaleznete přesně to, co Vás zajímá, vyplňte, prosím, kontaktní formulář a uveďte svůj dotaz, v co nejkratší možné době obdržíte odpověď. Pokud Váš dotaz bude zajímavý i pro ostatní, zodpovězený se objeví také tady.

Je možné měnit termín lekcí?

ANO, svůj termín lekce můžete libovolně změnit, a to buď jednorázově, na určité období anebo natrvalo, za podmínky dodržení změny termínu nejpozději 24 hod před původně sjednaným začátkem doučování.

Je možné rezervovaný termín lekce zrušit?

ANO, rezervovaný termín lekce je možné bez jakéhokoliv poplatku zrušit, a to nejpozději 24 hod před domluveným začátkem doučování. Pokud konzultaci zrušíte později, podléhá storno poplatku, který činí 100% z ceny stornované lekce.

Mají lekce pevně stanovenou délku?

ANO, délka lekce je se studentem / zákonným zástupcem domluvena vždy předem, avšak jednotlivé lekce mohou být o pár minut delší než je domluvený čas (obvykle z důvodu dopočítání příkladu, dovysvětlení látky, dotazu studenta, atd.).

Lze prodloužit právě probíhající lekci?

ANO, pokud to rozvrh lektorky umožňuje. Příslušná částka za prodloužení lekce je následně stržena ze studentova kreditu.

Probíhá doučování i o víkendech a svátcích?

ANO, v případě nutnosti je možné domluvit lekci i o víkendu či svátku, cena lekce je stanovena dle aktuálního ceníku.

Probíhá doučování brzy ráno nebo pozdě večer?

ANO, v případě nutnosti je možné domluvit lekci i mimo obvyklý čas, který je 9:00-18:00, mimo tento standardní čas je cena lekce určena ceníkem pro zvolenou lekci o víkendech a svátcích.

Vypracujete za mě domácí úkol z matematiky nebo angličtiny?

NE, v žádném případě za vás váš domácí úkol neudělám, ale v případě zájmu vysvětlím problematiku potřebnou k pochopení vašeho úkolu.

Napíšete za mě školní on-line test nebo zkoušku?

NE, absolutně nikdy. Na zkoušku vás mohu připravit, ale samotný test musíte napsat Vy!

Je možné získat slevu na lekce?

ANO, pokud na vaše doporučení začne na pravidelné lekce docházet nový student (tj. využije minimálně 5 lekcí), získáte zdarma 1 vaši obvyklou lekci.

Mohu si u vás vyzkoušet vzorovou lekci zdarma?

NE, vzorové lekce zdarma neprobíhají. Ale je možné zaplatit pouze jednu lekci a na jejím základě se rozhodnout, zda budete v doučování pokračovat či nikoliv.

Co když zaplatím fakturu pozdě?

V případě pozdní platby vystavené faktury, tzn. platba není na účet lektorky připsána před začátkem sjednané lekce, je tato lekce automaticky považována za stornovanou ze strany studenta a pro pokračování ve spolupráci je nutné tuto lekci uhradit v plné výši, hodnota lekce je stržena ze zaslaného kreditu, jakmile bude částka připsaná na účet.

Do kdy se musím k lekci připojit?

Ke každé lekci se je student povinen připojit nejpozději do 15 minut od sjednaného začátku. Pokud tak neučiní, je lekce automaticky považována za stornovanou ze strany studenta a je nutné ji uhradit v plné výši formou stržení příslušné částky ze zaslaného kreditu.

Zásady zpracování osobních údajů

Používáme pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Již nezobrazovat ×