Flag cz Flag en

… profesionální doučování na míru

tel.: +420 722 78 60 68
e-mail:
Mobile menu

Reference na doučování

Na této stránce je zveřejněn výběr referencí, které jsem obdržela od mých studentů. Všechna hodnocení naleznete, v případě zájmu, na mém druhém webu na stránce reference.

Reference na doučování matematiky v angličtině

Velmi dobré služby, příjemný přístup a srozumitelné lekce, rozhodně ví, co dělá.

Reference přeložena z anglického jazyka

Reference na doučování matematiky v angličtině

Doučování s Lucií je velice velice efektivní. Vždy se soustředí na studentova slabá místa a pomáhá mu zlepšit se ve svých znalostech. Moje dcera miluje její lekce a bere je spíše jako koníčka než jako povinnost. Naprosto doporučuji její lekce, pokud se potřebujete cíleně připravit na zkoušku.

Reference přeložena z anglického jazyka

Reference na doučování matematiky a angličtiny

Nejlepší doučování! Můžu všem doporučit, matematiku od naší třídní učitelky na střední prostě nechápu, připadá mi to hrozně složité a pak mi to vysvetli Lucie a najednou je to celkem primitivní... :) Stejně tak angličtina, už mi přijde jednodušší, a to opravdu nemám příliš kladný vztah k jazykům... ;) Moc doporučuji!

Reference na doučování matematiky

Lucie mě doučovala před zkouškou z matiky na VŠ Liberec ekonomická fakulta (dálkové studium patnáct let po maturitě). Zkoušku jsem udělala na první termín a to skutečně díky těmto konzultacím. To hlavní jsem se konečně dozvěděla srozumitelnou formou. Pokud budu potřebovat v dalším studiu doučování matiky nebo angličtiny, už vím kam se obrátit. Lucie, ještě jednou moc děkuji, jste opravdu skvělá.

Reference na doučování matematiky

Jednoznacne doporucuji vsem co si nevi rady s matikou jako ja a rozhodl se po letech vratit ke studiu.... Lucka vse dokaze skvele vysvetlit a jsem si mnohem jistejsi! Verim ze prave s ni zkousku zvladnu na vybornou!!!! Lucko moooc dekuji!:0)

Reference na doučování matematiky

Lucku bych doporučila opravdu každému. Je trpělivá, sympatická, vše dokáže srozumitelně vysvětlit a zkoušku matiku jsem díky ní zvládla :-) Pokud bych to do dalších let potřebovala, určtiě bych se na Lucku obrátila znovu. Doporučiji pokud potřebuje něco vysvětlit, naučit nebo jen zopakovat.

Reference na doučování matematiky

Způsob jakým vede Lucie výuku mi velmi vyhovoval a zbavil mě pochybností, zda je vůbec možné zkoušku z matematiky na VŠ zvládnout. Velmi oceňuji hlavně nadstandartní pedagogické schopnosti a maximální využití společně stráveného času! Ještě jednou moc děkuji za pečlivé a trpělivé vysvětlení celé problematiky = výsledek u zkoušky B (tedy jedna mínus). S důvěrou se obrátím během přípravy v průběhu druhého semestru :-)

Reference na doučování matematiky

Především děkuji za podporu a pomoc.Určitě doporučuji, hlavně když o sobě víte, že potřebujete někoho, kdo má hooodně pevné nervy. Každopádně, zkoušku jsem udělala a jsem moc ráda, že mě doučila právě Lucie...výklad byl srozumitelný a také časová flexibilita padla vhod. Jěště jednou doporučuji.

Reference na doučování matematiky

Děkuju Lucce za výborné, přátelské a srozumitelné doučování matematiky. Díky Lucce začínám uvažovat o maturitě z matematiky, což by mě dříve vůbec nenapadlo :)Mít takhle šikovnou a příjemnou učitelku matematiky, asi bych ani nepotřebovala žádné doučování :)

Reference na doučování matematiky

Děkuji Lucko že jsi mě toho tolik naučila,za všechny tvé rady a kamarádský přístup.Reparát byl pro mě hračka :) dokonce radím i svým spolužákům a paní učitelka se nestačí divit.Určitě tě doporučím dál a sama tě v budoucnu ještě využiji...ještě jednou díky!!!

Reference na doučování angličtiny

Lucčina výuka mi velmi vyhovuje! V angličtině jsem se hodně zlepšila a zbavila jsem komunikačního bloku, který mě dlouho trápil. Poprvé se při výuce angličtiny necítím jako ve škole a to je pro mne velmi příjemné překvapení!

Reference na doučování matematiky

Díky Lucce jsem po dvaceti letech matematiku pochopila a dokonce mě začala bavit! Výklad je vždy srozumitelný a není problém se na cokoli zeptat. Luci díky!

Formulář pro vložení reference

Reference mohou vkládat pouze moji studenti. Heslo pro vložení reference jim je sděleno v průběhu výuky.

Vložení reference
Zásady zpracování osobních údajů

Používáme pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Již nezobrazovat ×